Video: rodinný podnik je designová špička

Ve dvou video spotech představit značku i šíři sortimentu, který firma nabízí, a to celé stihnout za pár týdnů. Takové bylo zadání od české rodinné firmy specializující se na design interiérů. Příprava, schůzka nad strukturou videa a detaily zakázky a pak už jen naše kreativita – to jsme do spolupráce zase vložili my.

Zakázka pro společnost Adin Interiér Kratochvílovi je důkazem, že video nemusí být vždy drahé a náročné na produkci, čas a energii. Při výrobě jsme totiž dokázali vyjít z již hotových materiálů. A sestavili z nich dva různé video formáty a opatřili je titulky a claimy.

Různé cíle. Různé video

Každé z videí sleduje jiný cíl. Kratší spot má jeden a půl minuty a funguje jako reklamní, image video k upoutání pozornosti a představení značky. „Počítáme s tím, že své využití bude mít především v online světě a podpoří brand Adinu,“ říká projektová manažerka Klára Synčáková. Delší video má bezmála půlhodinku. Kromě prezentace značky Adin se soustředí také na různé druhy produktů a jejich kvalitu. Přehrávat se bude na obrazovkách v showroomu rodinné firmy v pražských Ďáblicích.