Amden newsletter – Leden 2018 – Závěr roku 2017 a novinky pro rok 2018

Erik Elmer a marketingové vize pro rok 2018

Stojíme na počátku nového roku, jak vidíte situaci na českém trhu a perspektivy Amdenu v nadcházejícím období?

Věříme, že tak jako v loňském roce, i letos budou ekonomika i naše společnost růst. Evidujeme silnou poptávku po marketingově-obchodních řešeních, která mají zřejmý efekt a dokladovatelnou ROI. Toto je jeden ze směrů, kterým naše služby rozvíjíme. Zároveň investujeme do nových technologií a trendů. V neposlední řadě se nás všech letos dotkne velmi významně nová regulativa EU, GDPR, upravující nakládání s osobními údaji. Věříme v množství pozitivních změn, které jsou před námi, nejenom ve firemním prostoru ale doufejme – i v tom veřejném. Budeme rádi, pokud se k této pozitivní náladě připojí i naši partneři.

Jestli by v Českých Budějovicích chtěl žít opravdu každý, to s jistotou nevíme. Zato máme jasno v tom, že jihočeská metropole je českou Mekkou cihlářského průmyslu. Právě tam totiž v úterý 9. ledna Amden odstartoval sérii konferencí Wienerberger fórum 2018. Z jižních Čech se během čtyř týdnů přesouvá do šesti dalších měst v různých koutech Čech a Moravy.

Wienerberger forum 2018
Máme rádi Amden

Existuje nespočet důvodů, proč lidé rádi pracují v Amdenu. Do našeho newsletteru by se všechny vešly jen těžko, a tak nabízíme jeden za všechny: Jen na jednom místě na světě můžete dostat úkol od Taťky Šmouly, načapat Princeznu Fionu, leknout se Muže bez tváře, oblíbit si Kožaka, sledovat Bořka Stavitele při práci nebo zahlédnout Pamelu z Hradišťa. Že nevíte, o čem je řeč?