Leden 2019 – Best of Amden 2018

Určitě dobře víš, že bez ohlédnutí a zhodnocení své práce se každá firma a její lidé jen těžko posouvají dopředu. Proto jsme se i my podívali zpět na rok 2018 a snažili se najít projekty, na kterých byla radost pracovat. Ještě důležitější ale bylo, že naplnily představy našich klientů a posunuly jejich byznys zase o kousek dál. Pojď se s námi podívat, jak vidí minulý rok dvacítka lidí z našich týmů. A na závěr jedna novinka na rok letošní.

1. Baumit – Oslava 25 let firmy

Jasný vítěz. Komplexní event pro tisíc lidí s půlroční přípravou, který ve finále zaměstnal celou firmu. Nápady, barvy, technologie, show, ohně, vůně…. Výsledkem byl spokojený klient.

2. Braun roadshow

Druhá v pořadí, ale taky špička. Když na roadshow, tak nejraději se světovým leaderem v holicích strojcích. Letos jsme přibrali také nefalšovaného londýnského barbera, takže tour dostala pořádné grády… S klientem, agenturou Orbico, pracujeme již několik let.

3. Svět výhod

V těsném závěsu za dvojkou. Již čtyři roky připravujeme motivační a věrnostní programy pro společnost Woodcote. Stvořili jsme Svět výhod – ke spokojenosti klienta i jeho zákazníků.

4. Rock for People

Rok 2018 jsme zakončili jaksepatří stylově a s hudbou. A teď není řeč o vánočním večírku, ale o festivalu Rock for People. Letos oslaví 25 let své existence a jeho organizátoři nadělí s naší pomocí fanouškům dárek. Zbrusu nový festivalový kabát, který vznikl v hlavách našich kreativců. Víc teď neprozradíme, ale aby vám něco neuteklo, mrkněte sem tam na náš FB.