Amden newsletter – Listopad 2017 – Nachystejte se na Vánoce

Každý rok je to stejné. Chceme prožít vánoční svátky v klidu, bez stresu a taky s pocitem, že je „vše zařízeno“. Abychom alespoň na chvíli mohli vypnout a věnovat se lidem okolo nás a taky sami sobě. My v Amdenu si myslíme, že existují cesty, jak si předvánoční období udělat příjemné a pohodlné. O některých z nich bychom se s vámi chtěli podělit.

Pro mnoho z nás je předvánoční čas obdobím běhání po obchodech a shánění dárků. Čas, energii i peníze ale můžeme ušetřit díky online nakupování z domova. Odhaduje se, že vloni byl skoro každý desátý dárek zakoupený na síti. My pro naše klienty spravujeme několik značkových e-shopů. Olympus obchod, Joby obchod i brandshop kanadské firmy Lowepro jsou značkové e-shopy, na kterých se právě rozběhly předvánoční akce.

Když za nákupy vyrazíme do ulic a obchodních domů, často si lámeme hlavu nad tím, čím pod stromečkem udělat svým nejmilejším zaručeně radost. Obvykle dáme na doporučení, při rozhodování taky pomáhá, když si konkrétní produkt můžeme v klidu otestovat. Podobně uvažoval distributor holicích strojků pro muže a ženy světoznámé značky Braun, když nám svěřil kompletní zajištění roadshow v sedmi obchodních centrech v Praze, Ostravě a Bratislavě.

Trhy na Jiraku 2016

Zažít pravou atmosféru Vánoc ale nepomůže ani sebepohodlnější online nákup, nahradit ji nemůže ani dárek vyzkoušený na vlastní kůži. Vykouzlit ji dovede jenom setkání s lidmi. Už v závěru listopadu proto startují na náměstích a návsích českých měst i vesnic tradiční vánoční trhy. Na jednom z nich má lví podíl i Amden. Pražské náměstí Jiřího z Poděbrad pomáháme proměnit v jarmark s tradičními rukodělnými výrobky, vánočními dobrotami a atraktivním kulturním programem. Trhy na „Jiřáku“ začínají již 24. listopadu slavnostním rozsvícením vánočního stromu a potrvají až do Štědrého dne.

Hezký blížící se advent přeje tým Amdenu.

P.S. Máme pro vás tip na dárek – darujte zážitek! Kupte vstupenku na hudební událost příštího roku Metronome festival Prague 2018.