Prosinec 2018 – Jedinečná atmosféra trhů

Taky Tě láká jedinečná atmosféra trhů? Ať už těch farmářských – se sezónní zeleninou, čerstvými uzeninami nebo voňavým pečivem? Nebo chuť vybraných specialit a lahodných svařáků či zvuky vánočních koled na těch adventních? Tak to jsme na jedné lodi. Pro rozvíjející se značku natrhy.cz  jsme dali dohromady grafický design prostoru a stánků, webové stránky či komunikační kampaň adventních trhů na Jiřáku nebo farmářských trhů u OC Krakov v Praze Bohnicích. Těšíme se, až si užijeme vánoční atmosféru u svařáku i s Tebou.

Šikovný grafik je pro firmu poklad

Dobrá práce se pozná na první pohled. A ten často utkví na úvodní straně katalogu, vizuálu plakátu, indexu webu nebo coveru události na facebooku. Je to o nápadu, kreativitě, zkušenosti, sledování trendů i profesionálním přístupu k práci. A to vše naši grafici mají.

AMDEN 2x na šňůře

Máme rádi tu atmosféru cestování, poznávání nových míst a lidí. A když s sebou vezeme špičkové produkty, pak nás to baví nejvíc. V minulém měsíci jsme dokončili roadshow pro globálního leadera holicích strojků – firmu Braun a světoznámou značku úklidové techniky – vysavače Bissell.