Říjen 2018 – Tři balíčky na Ježíška i fialový z nebe

Letí to. Neskutečně to letí… A aby vás za přípravu vánočního večírku lidi z firmy po zádech plácali i na Nový rok, je po čertech nejvyšší čas do toho pod tlakem vlítnout. Naštěstí víme, jak Ježíška zvládnout snadno, bez stresu a v jedinečné atmosféře. Sáhněte po jednom ze tří připravených balíčků a užijte si předvánoční čas s vašimi partnery a zaměstnanci. Můžete za Ježíškem vyrazit na vánoční trhy. Nechat si ho přivézt k sobě do firmy. Anebo se s ním spojit online.

Podzim v rytmu balkánu

Přelom léta a podzimu se u nás nesl ve znamení eventů. Chtěli bychom Vám ukázat pár obrázků z hodně povedené akce nachystanou pro společnost GTL. Připravte se na velkou stage, balkánskou hudbu a vůni gyrosu.

Expertní akce

Odjedeš s novými poznatky ze svého oboru, ale taky s mozoly na rukách. Tak si můžeš ve zkratce představit náš event pro Fermacell experty. Na seminář večer navázala terénní „odolávačka“ pro pravé chlapy!

Spot od "hodného
bankéře"

Znáš to, když se z modré oblohy udělá za pár chvil fialová před příchodem uragánu? My to víme už dávno a teď to vědí i posluchači radia Expres FM a Ty taky. No a samozřejmě i „hodný bankéř“ Tomáš Měcháček.