Amden newsletter – Únor 2018 – Roadshow podle Amdenu

Roadshow-dle-Amdenu

ROADSHOW PODLE AMDENU: VYDEJTE SE NEVYŠLAPANÝMI CESTAMI ZA SVÝMI ZÁKAZNÍKY

Pro anglické slovo roadshow neexistuje český ekvivalent, který by beze zbytku vystihl jeho význam. My si ho jednoduše vysvětlujeme jako propagační akci v pohybu. Chápeme ho jako způsob, jak udělat dojem na své publikum přímo v jeho teritoriu. Roadshow je pro nás cirkus na kolečkách, který putuje po městech a zve lidi na něco, co jinde nemohou dostat. Rozumíme mu jako hledání cest, jak se dostat co nejblíže k zákazníkovi. Je to hora na cestě za Mohamedem. A taky nástroj, který umíme v Amdenu dobře použít.

Už Vás někdo oholil při nakupování v nákupním centru? Na podporu produktů značky Braun jsme připravili sérii promo eventů, která zavítala na sedm míst u nás a na Slovensku. Zákazníci si mohli v klidu prohlédnout a na vlastní kůži otestovat široké spektrum holicích strojků pro muže a ženy.

BRAUN_roadshow_2017
Akadeime pro stavaře

Letos v únoru a březnu se čeští stavaři, architekti a investoři vzdělávají pod taktovkou Amdenu. Kompletně nachystaný balíček regionálních konferencí doručujeme na osm pečlivě vybraných adres v Čechách a na Moravě. Měsíční turné odborných eventů Baumit Akademie 2018 se zaměřuje na téma Zdravé bydlení.

Nikdy nekončící cestu za svými zákazníky si můžete zkrátit díky našemu vynálezu. Multifunkční promo přívěs už sloužil jako bankovní pobočka, výstavní stánek, testovací centrum, bar s míchanými nápoji nebo pódium pro hudebníky. Pokaždé zaujal svým originálním grafickým řešením a schopností být přesně tam, kde se něco děje.

Multifunkční promo přívěs