Mobilní stánek, showroom nebo bar

Amden vychytávka - multifunkční promo přívěs

Nikdy nekončící cestu za svými zákazníky si můžete zkrátit díky našemu vynálezu. Multifunkční promo přívěs už sloužil jako bankovní pobočka, výstavní stánek, testovací centrum, bar s míchanými nápoji nebo pódium pro hudebníky. Pokaždé zaujal svým originálním grafickým řešením a schopností být přesně tam, kde se něco děje.

Promo prives AmdenJiž pátým rokem nabízíme klientům unikátní řešení pro promo eventy různého zaměření. Elegantní konstrukce o rozměrech 4,5 m x 2,4 m x 2,2 m poskytuje ideální prostor pro vaše putovní reklamní show. Variabilní plochy mohou nést v interiéru i exteriéru vaše vizuály, stánek se dá připravit tak, abyste mohli organicky využít i plochy kolem něj. Z bočnic se tak stanou markýzy, které zastíní posezení nebo dětský koutek. Samozřejmostí jsou variabilní světla, dostatek elektrických zásuvek, audio technika či vestavěný nábytek. Přívěs se dá hydraulicky snížit pro snazší přístup do interiéru.

Náš stánek již zažil roadshow České spořitelny, Fermacellu nebo Knaufu, ocenili ho také lidé na Metronome festivalu v Praze.

Mezi unikátní roadshow nástroje z naší dílny patří také dva originální výrobky. Nejsou sice úplně „road“, protože nemají kolečka a na místě pobývají déle, ale show udělají parádní. Autotočna je výborným prostředkem pro prezentaci osobních automobilů  všech druhů a velikostí v interiérech, na ulici či v přírodě. Zasklený prezentační modul je zase ideální zejména do náročnějších klimatických podmínek. Například teď v něm sídlí na sjezdovce ve Špindlerově Mlýně Audi Q5.