Spouštíme Velbon e-shop

Nakupujte stativy a monopody online! Spouštíme Velbon e-shop

Olympus, Lowepro, Joby a nově Velbon. To je čtyřlístek značek, které si můžete online pořídit přes naše brandové e-shopy. Nejnovější přírůstek Velbon obchod se zaměřuje na designové stativy, monopody a další příslušenství pro fotografy a kameramany.

E-shop Velbon

Značkový obchod Velbon běží na online systému, který jsme vytvořili na míru pro tento projekt. „Soustředili jsme se na příjemné uživatelské rozhraní s přehlednou nabídkou produktů. Ale stejnou péči jsme věnovali také funkčnosti a rychlosti e-shopu,“ připomíná Jan Vurbs, projektový manažer Amdenu. V obchodu zákazníci najdou bezmála stovku výrobků ve 14 produktových řadách.

Kvalitní e-shop ale vyžaduje víc než kvalitní zboží a sofistikované online řešení. Předpokladem jeho úspěchu je aktivní udržování kontaktu s registrovanými zákazníky. V newsletterech od nás pravidelně dostávají informace o novinkách a akčních nabídkách. Součástí našeho servisu je okamžitá distribuce objednávky na vybranou adresu nebo možnost vyzvednout si zboží na centralizovaném výdejním místě. Důraz však klademe také na rychlé a vstřícné řešení problémů, které mohou při nákupu vzniknout.

Japonská společnost Velbon je největším specializovaným výrobcem stativů pro fotoaparáty a videokamery. Nabízí širokou škálu třínohých (tripods) a jednonohých (monopods) stativů a příslušenství. „Jsme velmi potěšeni, že nově zastupujeme značku Velbon. Její výrobky jsou mimořádně atraktivní, vysoce kvalitní a logicky doplňují naše stávající portfolio,“ uvedl Pavel Štorek, ředitel divize spotřebního zboží společnosti Olympus Czech Group.