# # # #
_MG_6594

A přece se točí – Autotočna

Vytvořili jsme atraktivní způsob prezentace automobilů, který okamžitě upoutá pozornost kolemjdoucích, díky čemuž se z něj stává velmi užitečný marketingový nástroj. Račte se s naší autotočnou seznámit blíže.

Přenosnost, kompaktnost a velmi snadná instalace – to jsou základní kvality naší autotočny. Pozornost kolemjdoucích tak váš vůz může upoutat v autosalonech, na výstavách, zahajovacích a propagačních akcích, v obchodních centrech, ale taky rovnou na ulici nebo na náměstí! Pod vozem je téměř neviditelná, auto jakoby levitovalo ve vzduchu, a pokud ještě využijete efektní nasvícení, máte v rukou skutečně mocný marketingový nástroj…

Mohlo by se zdát, že o co lehčí a mobilnější naše točna je, o to méně různých modelů aut unese. Kdepak! Navrhli jsme ji tak, aby si dokázala poradit s většinou na trhu dostupných vozidel. Unese až 1 a půl tuny. Různým typům a rozměrům kol se zařízení ve chvilce přizpůsobí díky variabilním nosníkům.

A co víc: nemusíte myslet na její připevnění na podlahu. Snadno ji nainstalujete v interiérech i exteriérech. Její provoz je také velmi tichý. Pohání ji motor na 24V, který můžete zapojit i na baterii, takže o využití zařízení můžete uvažovat i v místech bez přívodu elektřiny.

Specifikace

Parametr                           Specifikace

Nosnost                              1500 kg

Maximální rozvor             2800 mm

Minimální rozvor              1930 mm

Maximální rozchod           1700 mm

Minimální rozchod           1194 mm

Průměr báze                      1000 mm

Potřebný výkon                  30 W

Čistá váha platformy         215 kg

Rychlost otáčení                0,6 ot./m

 

_MG_6535   _MG_6538

_MG_6560   _MG_6578

_MG_6602   _MG_6585

 

Více: http://www.amden.cz/autotocna/