# # # #
Forbes_203x134.indd

Festivaly spojují lidi a pomáhají budovat komunitu

Stát se partnerem při pořádání festivalů je skvělá příležitost jak prezentovat svojí firmu nebo obchodní společnost.

Festivaly mohou být různorodě zaměřené. Nejznámější jsou samozřejmě ty hudební, ale do povědomí lidí se celkem rychle dostávají i ty ostatní. Máme tu taneční, světelné, pivní, ale třeba i veganské nebo gurmánské festivaly.

Podstatou každého festivalu je oslovit a  pobavit co nejvíce lidí. Festivaly spojují komunity i jednotlivce v jednu velkou nadšenou skupinu lidí, kteří si nejen užívají skvělou zábavu, ale mohou se i ledacos zajímavého dozvědět.

23. a 24. června proběhne na pražském Výstavišti již druhý ročník hudebního Metronome Festivalu, kterého se i letos zúčastní špičkový interpreti. My této hudební události roku zajišťujeme veškerou produkci.

Připravili jsme také web, který bude průběžně přinášet aktuální informace z příprav festivalu i jeho plánovaného programu. Webové stránky jsme koncipovali s ohledem na mladé, vybavili jsme ho zajímavými funkcemi a propojili se sociálními sítěmi. Web průběžně vylepšujeme a doplňujeme, takže jsou na něm k nalezení ty nejaktuálnější informace. Již nyní se na stránkách dozvíte, že prvním headlineremfestivalu bude britský zpěvák a skladatel Sting, přičemž ho následují další  hvězdy: Kasabian, Monkey Business, David Koller, Ewa Farna FT. David Dorůžka, Shells, Lenny, ThomArtway a další.