# # # #
17039021_1484427414909830_7007382050709000620_o

FuelOmat čerpá šťávu v Amdenu

Těší nás, když se můžeme podílet na projektech, které mění život k lepšímu. Patří mezi ně například FuelOmat, revoluční způsob čerpání pohonných hmot na veřejných, ale taky firemních benzinkách. Cíle tohoto systému, o nějž se Amden stará od roku 2015, přece musejí všem řidičům, ale hlavně firmám znít sympaticky: tankovat rychle, komfortně a bezpečně a mít náklady nejen pod absolutní kontrolou, ale uspořit je. Jak toho FuelOmat dosahuje?

Všechny výhody systému, který je nainstalovaný na některých čerpacích stanicích MOL a Papoil, vycházejí z elektronického řešení čip / čtečka. Řidiči nemusejí platit fyzicky u pokladny, stačí jim jen přiložit čip ke stojanu a mohou rovnou odjet.

FuelOmat navíc umožňuje online přehled o výdajích, monitorování spotřeby a firmám naprostou kontrolu nad vozovým parkem. Dalším atraktivním bonusem je cena pohonných hmot. Pro uživatele systému totiž platí tzv. týdenní cena, která je v drtivé většině případů nižší než běžná cena benzinu a nafty. Pokud by běžná cena byla nižší než týdenní, řidič může zaplatit cenu na stojanu. FuelOmat také zamezí tankování mimo nádrž a tomu, aby v nádrži neskončila místo benzinu nafta a naopak.

Se společností FuelOmat a.s., která je jednou z jedenácti společností skupiny Novum Group působící na trzích ve v České republice, na Slovensku a v Maďarsku, spolupracuje Amden od roku 2015. Vytvořili jsme a poté taky redesignovali web, navrhovali komunikační strategii, vymysleli branding platebních stojanů…

stojan   fuelomat celý