# # # #
shutterstock_577463656

Jen dobrá muzika už festivalům dobré jméno nezaručí

 Hudební festivaly v posledních letech nestavějí svou popularitu jen na samotném line-upu. Důležitá je celková atmosféra akce, kterou pomáhá dotvářet i nehudební program. Koncepce pověstného „něčeho navíc“ pro festival Metronome vznikala za supervize Amdenu. Agentura má s eventy bohaté zkušenosti.

„Metronome má letos podtitul city festival. Tomu odpovídá i doprovodný program. Chceme návštěvníkům nabídnout zážitky, zajímavé informace a inovace spojené s městským životním stylem a s urban culture,“ řekla výkonná ředitelka agentury Amden Petra Elmerová.

V rámci doprovodných aktivit tak bude možné například sledovat graffiti exhibici českých i zahraničních umělců, jejímž tématem bude město, nebo si přímo vyzkoušet street art s připravenou šablonou. Návštěvníci si ale taky mohou zahrát fotbálek, nohejbal nebo volejbal a pétanque, pro rychlou dopravu si zdarma půjčit koloběžky nebo přebytečnou energii bezplatně vyskákat na trampolínách nebo si zacvičit venkovní fitness, tzv. workout. „V animační dílně Aeroškoly a Bia Oko si zkusí natočit krátký animovaný klip s loutkami interpretů festivalu nebo se vyfotit v tematickém fotokoutku,“ vyjmenovala Petra Elmerová.

Hlavní část doprovodných aktivit ve festivalovém areálu se ale odehraje kolem vyvýšeného pódia Metronome Tower. „Tady počítáme díky spolupráci s Prague startup centre s přednáškami úspěšných mladých podnikatelů, ale taky s vystoupeními stand-up komiků nebo s divadelní improvizací. Chystáme i módní přehlídku méně známých, ale rozhodně zajímavých českých značek, Pole Dance battle, tedy soutěž na gymnastické tyči, nebo Twerk show, vystoupení královny českého twerku Anet Antošové,“ doplnila Petra Elmerová a upozornila, že díky festivalu Metronome si taky návštěvníci vůbec poprvé můžou legálně postavit stan u pražské Stromovky, kousek od nejvýznamnějších historických památek Prahy, kde budou mít navíc k dispozici wifi, sprchy, občerstvení nebo úschovnu zavazadel na klíček. A to vše za 300 korun na dva dny.

Agentura Amden si umí poradit s organizací různých typů eventů. Ať už to jsou „jen“ klientské večírky, teambuildingové akce, slavnostní otevření zákaznického centra Samsungu nebo konference pro architekty a projektanty BAUMIT Akademie a technologická konference SMART CITY EXPO zaměřená na využití inovativních technologií ve městech, jíž se zúčastnili přední výrobci a technologičtí odborníci se zástupci samospráv, kteří se zajímají o možnosti, které pomohou jejich občanům k lepší kvalitě života.