# # # #
_DSF2755

Křížem krážem republikou s Baumit Akademií

Křížem krážem jsme během jednoho měsíce procestovali Českou republiku s Baumit Akademií 2017. Novinky ze stavebnictví si na konference v sedmi městech v Čechách i na Moravě přišlo vyslechnout zhruba tisíc dvě stě odborníků ze všech stavebních oborů a investorů. Pro tým Amdenu, který měl Akademii kompletně na starosti, to byl sice náročný měsíc, ale přinesl skvělé zkušenosti pro další podobné projekty.

Hlavním tématem Baumit Akademie byl nový pohled na navrhování fasád. Projektantům, architektům, investorům a odborníkům ze stavební praxe konference představily například technologii BIM – moderní a efektivní proces tvorby stavebního projektu, aplikace, které usnadní výběr fasádních systémů, ale také produktové novinky v oblasti fasád.

Tým Amdenu se postaral o to, že účastníci Baumit Akademie měli připravené vše, co potřebovali. Vybírali jsme konferenční sály, najímali hostesky, doporučovali moderátory, koordinovali catering a průběh akcí. Všechny konference jsme taky nafotili, vytvořili i spoty, pořídili časosběrné video… Prostě full service.

Putování s Baumit Akademií 2017 jsme zahájili 1. února v Praze a přes Brno, Hradec Králové, Liberec, České Budějovice, Ostravu a Plzeň jsme se 2. března na závěrečnou konferenci vrátili do Prahy. V každém městě přišlo více než dvě sta odborníků.

Baumit Akademie nebyla pro agenturu Amden první vzdělávací akcí, kterou produkčně připravila. V minulosti jsme například pro společnost Versino pořádali konferenci s názvem SAP Business One Tech & Trends nebo organizovali odborná setkání pro stavitele, architekty a projektanty Wienerberger Fórum 2015 a 2016. Nejvíce pyšní jsme ale na Smart City Expo 2016, které vloni v prosinci do veletržního areálu v Praze-Letňanech svedlo dohromady zástupce městských samospráv s vývojáři a výrobci technologických řešení v oblasti Smart City.

Více o Baumit Akademii: http://www.baumitakademie.cz/