# # # #
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na cestách s lepším sádrošem

Letos jsme opět vyjeli na roadshow. V polovině března jsme začali a v polovině června skončíme. Tři měsíce cestování, 37 českých a moravských měst, 60 stavebnin i spousta nových zážitků.

Akce probíhají v předem naplánovaných termínech. Během dopolední předváděcí akce si návštěvníci mohou vyzkoušet vlastnosti sádrovláknité desky FERMACELL v porovnání s běžným sádrokartonem, popovídat si o nových trendech v oboru a dát si výbornou kávu.

Pro roadshow je vždy zásadní způsob a provedení prezentace – v tomto případě hraje opět hlavní roli promo přívěs. Navrhli jsme a zrealizovali branding vnitřní i vnější plochy přívěsu a vybavili vším potřebným – televizí, stojanem s tiskovými materiály apod.

Podíleli jsme se nejen na adaptaci kreativního konceptu roadshow, ale realizujeme i jednotlivé předváděcí akce. Naše produkční oddělení mělo opět plné ruce práce – tisk reklamních materiálů, tedy plakátů, roll-upů i samolep, mimo to jsme zajišťovali i nákup a branding kávovarů značky Nespresso. Dodávka všech tiskovin a produktů na jednotlivé prodejny byla rovněž v naší režii. Současně jsme připravovali i podklady pro produktovou microsite www.lepsisadros.cz.

I díky roadshow se firmě Fermacell zvedla návštěvnost webových stránek i obecný zájem o jejich produkty.