# # # #
3

Náš online po celý rok pilně makal

Mít web vytvořený podle nejnovějších trendů je zárukou úspěšného podnikání i prestiže. Naši klienti chtěli být také in, a proto jsme jejich webům poskytli tu nejluxusnější péči.

Značkovému e-shopu Olympus jsme ušili nový a moderní kabátek. Pod našima rukama tak vznikl designový, stylový a responzivní web, který svým klientům umožňuje nakupovat nejen pohodlněji, ale i rychleji. Mezi jeho úžasné vychytávky  patří například jedinečná funkce Můj set, která vám jako potenciálnímu zákazníkovi přinese výhodnější ceny za nákup sady produktů. Tato úžasná funkce okamžitě ukáže, kolik při nakupování šetříte, přičemž  platí jednoduché a sympatické pravidlo, že čím více zboží do sady vložíte, tím vyšší slevu dostanete.

Díky novému kabátku od Amdenu, si nyní mohou zákazníci naplno užívat komfortní a vymazlené nakupování.

Také krasavice Panta Rhei si dopřála naši exkluzivní péči. Vytvořili jsme jí nový a plně přizpůsobivý vzhled, takže pronájem plachetnice si nyní pohodlně objednáte přímo z mobilu nebo tabletu. A protože je o plachetnici Panta Rhei zájem i v zahraničí, celý web jsme přeložili do angličtiny. Tato kráska si prostě zaslouží tu nejlepší péči.

Vytvořili jsme spoustu dalších webů, například web pro Smart City Expo, i web příspěvkové organizaci Za trojku.