# # # #
lgoa

O Amdenu

Marketingová agentura Amden nabízí full service a poradenství ve všech oblastech marketingu, se specializací na podlinkové aktivity. Portfolio zahrnuje služby od analýz přes kreativu až po realizaci podpory prodeje,organizace eventů a online marketing. Reference a popis služeb a produktů najdete na našem webu.

animals

Společnost Amden byla založena roku 1997 za účelem zastupování společnosti Hewlett-Packard v oblasti prodeje spotřebního materiálu v regionu střední a východní Evropa. Během prvního roku na reklamním trhu se Amden vyprofiloval jako marketingová agentura.

V roce 1999 byla založena samostatná společnost Amden na Slovensku. V průběhu následujících dvou let agentura rozšiřuje svoji činnost do Polska, Ukrajiny a Maďarska. Amden úspěšně působí na území České republiky, Slovenska (Amden SK) a prostřednictvím poboček a externích spolupracovníků i v ostatních zemích regionu střední a východní Evropy (Amden HU, Amden UA, Amden PL).

Společnost CES a.s. byla založena v roce 1996 za účelem správy dceřiných firem,  strategické podpory v zahraničí a rozvoje nových aktivit. Společnost se specializuje na poradenství a konzultace v oblasti obchodu, financí, ITC služeb a office managementu. Agentura Amden je součástí holdingu Central European Services a.s. (CES a.s.), kam dále patří:

Pro Futuro Consulting s.r.o. - společnost poskytuje hi-tech konzultace, prezentace a školení firmám zabývajících se výpočetní technikou a jejich klientům pro produkty a služby společností MicrosoftHewlett-Packard, SuSE. Společnost poskytuje konzultace, vyvíjí a instaluje SW a HW aplikace v oblasti tiskových řešení a v oblasti managementu sítí.

LFP Studio s.r.o.  - společnost je výrobcem fotorealistických velkoformátových tisků tištěných ink-jet technologií na širokou škálu materiálů. Zabezpečuje předtiskovou přípravu, tisk i následné zpracování – laminaci, kašírování na různé druhy podkladu a formátování.

CAD Projekt s.r.o. - společnost poskytuje kresličské a projekční služby ve stavebnictví formou pronájmu HW, SW a vyškolených kresličů a projektantů architektonickým studiím a projekčním kancelářím. V oboru pozemních staveb společnost zpracovává výkresy stavební části projektů (situace, výkopy, základy, půdorysy, řezy, krovy, výkresy skladby, výkresy tvaru, detaily apod.).

Fakturační údaje:

Obchodní firma: Amden s.r.o.
Spisová značka: C 44566 vedená u Krajského soudu v Brně
Sídlo: Freyova 1/12, Vysočany, 190 00 Praha 9
Identifikační číslo: 251 49 938
Právní forma: Společnost s ručením omezeným