# # # #
Akcecihla_banner_675x430

Pomoc Akci CIHLA? Je nám ctí

V Amdenu nemáme moc příležitostí se zastavit. Naše tempo bývá strhující J. Kdybyste náš tým viděli při práci na jakékoliv zakázce, porozuměli byste… Existují ale výjimky, chvíle, kdy se musíme zastavit a myslet nejen na naše zákazníky, ale i na ty, kteří k plnohodnotnému životu potřebují naši nezištnou pomoc.

Patřil mezi ně i okamžik, kdy jsme obdrželi žádost benefiční Akce Cihla o zapůjčení mobilního promostánku na vánočních trzích na Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Samozřejmě jsme rádi vyhověli. Možnost podílet se na dobré věci nás potěšila ještě víc, když jsme zjistili, že účast na vánočních trzích byla jedna z nejúspěšnějších kampaní Akce Cihla. Zástupcům organizace Portus Praha, která sbírkovou a osvětovou kampaň na podporu moderních sociálních služeb pro lidi s mentálním postižením pořádá, se za necelý měsíc podařilo vybrat 50 175 korun.

Milou tečkou za touto spoluprací bylo 13. března setkání partnerů Portusu, kde se Amdenu dostalo oficiálního poděkování. Pomáhat Akci Cihla je nám ctí, proto se určitě zapojíme i letos.

Více k Akci Cihla zde

cihla g  gába cihla