# # # #
4-2

Roadshow, modulová řešení a instalace

Pořádání roadshow a realizace showroomů je pro nás opravdová zábava a práce se zážitkem. Ani v roce 2016 jsme se skoro nezastavili.

Pro společnost Ford Motor Company jsme v Janských Lázních u lanovky Hofmanky Express, instalovali na míru vytvořený prosklený modul, kde se jako první vůz vystavoval Ford Mondeo. Připravili jsme kompletní technické řešení modulu včetně elektroinstalace, vytápění,osvětlení a bezrámového zasklení.  Také jsme navrhli grafiku polepů, zajistili jejich výrobu a umístění na modul. Po třech měsících se  modul přestěhoval na centrální parkoviště před kabinkovou lanovku za účelem vystavení modelu Ford Kuga.

Novým vzhledem se pyšní i showroom Audi. Reprezentativní design v černo-žlutých barvách a krásný model Audi Q2 můžete stále obdivovat ve Špindlu!

Již třetím rokem s námi na roadshow vyjela společnost Fermacell, která pomocí srovnávací kampaně, posilovala u svých stávajících a hlavně budoucích zákazníků povědomí o své značce. No prostě super akce pro super firmu!

A pokračovali jsme ve spolupráci i se Signal festivalem, pro který jsme zajišťovali jednu z instalací. Z naší produkce pocházela Noisescape V2 na náměstí Jiřího z Poděbrad.