# # # #
event

Tvořit zábavu, ale i vzdělávat nás baví

Zábava a vzdělávání stmelují kolektiv a kromě nových zážitků  přináší i mnoho možností, jak efektivně reprezentovat svou firmu. Mrkněte se, jak jsme se my a naši partneři v minulém roce bavili…

V létě jsme uspořádali pro naše klienty večírek na Vítkově, kde si hosté pochutnávali na specialitách přímo z grilu a užívali si skvělou zábavu. Díky skvělé tanečnici Veronice Lálové, která nám dala taneční lekci, se  bujaře tancovalo rytmu samby i diska. Celou akcí nás provázel DJ Adam Nedvídek. Ti odvážní a se smyslem pro humor se vyfotili před vtipnou fotostěnou. A jako překvapení večera, byla samba v podání Amdenu!

Další velmi podařenou akcí byl námi realizovaný teambuilding pro rozhodčí ČSLH. Vše se odehrávalo ve  Sportovním centru Nymburk, kde měli rozhodčí extraligy ledního hokeje v tom týdnu dvě náročné zkoušky jejichž úspěšné složení bylo podmínkou pro získání licence rozhodčího na další sportovní sezónu. Bylo na nás, abychom jim po náročných dnech zorganizovali odlehčenou zábavu a relax. Rozhodčí si zahráli bubble fotbal, vyřádili se na skákacích botách, zazávodili si v dračích lodích, užili si bungee running a vyzkoušeli nízké lanové překážky.  Večer přišlo na řadu vyhodnocení celého dne i zkoušek, rozdání diplomů a pak už jen volná zábava!

V rámci posilování našeho vlastního týmu jsme si uspořádali úžasný výlet na plachetnici Panta Rhei, pro kterou jsme navrhovali a tvořili webové stránky. Naše cesta vedla do Řecka. Takové odreagování jsme si jistě zasloužili!

V minulém roce jsme se kromě večírků věnovali také pořádání konferencí. Pro společnost Wienerberger jsme již druhým rokem kompletně zorganizovali sérii šesti konferencí po celé ČR. Také  společnosti Versino pořádáme již dva roky úspěšnou konferenci, která nese  název SAP Business One Tech & Trends.

I díky těmto úspěchům jsme získali nové klienty. V roce 2016 jsme začali spolupracovat se společností Baumit a díky tomu budeme celý únor na cestách s Baumit Akademií 2017!