# # # #
smart city

Týmový úspěch ve jménu SMART CITY EXPO 2016

Pokrok hýbe světem, a tak není divu, že ho osvícení lidé podporují. I my jsme ve prospěch budování pokroku přiložili ruce k dílu.

V Amdemu fandíme inovativním technologiím, které mohou lidem usnadnit život, a tak jsme naplánovali konferenci, na které se přední technologičtí odborníci a firmy zabývající se oblastí Smart city setkali se samosprávami měst i s širokou veřejností, aby jim předvedli své pokrokové vize. Do realizace projektu se s ohromující vervou zapojil celý tým. Naši grafici vytvořili vizualizaci celého projektu a online oddělení dalo do kupy webové stánky. Připravili jsme kompletní strukturu programu a průběžně vytipovávali a oslovovali potenciální účastníky konference. Zajistili jsme PR propagaci  nadcházejícího Smart City Expo  a pravidelně o něm  rozesílali nové zprávy. V naší režii byla kompletní organizace konference, včetně výběru lokality, prodeje vstupenek i zajištění veškeré techniky, cateringu a set-up. Pro partnery jsme také navrhli a zrealizovali stavbu a branding stánků.

SMART CITY EXPO konané v kongresovém sále PVA EXPO PRAHA Letňany, probíhalo pod záštitou primátorky hlavního města Prahy Mgr. Adriany Krnáčové, MBA, děkana Dopravní fakulty ČVUT Prof. Dr. Ing. Miroslava Svítka, Dr. h. c., a mnoha dalších klíčových osobností.

Konference měla pod naší taktovkou velký úspěch, a proto se již nyní začínáme připravovat na další ročník!

 

_DSF1593    _DSF1603

 

_MG_1862   _MG_2093

_MG_2207   _MG_1885

_MG_2233   _MG_2021

_MG_2008    _DSF1912