# # # #
woodcote

Woodcote – Svět výhod

Společnost Woodcote s námi motivuje své zákazníky. Motivační program Svět výhod běží od března 2015 v ČR a od září 2015 v SK. V souvislosti s tímto programem jsme v ČR a na Slovensku nastartovali jarní běh motivačního programu s názvem „Svět výhod“

Společnost Woodcote je se svými 24 pobočkami  v ČR a 10 pobočkami na Slovensku jedničkou na trhu v suché výstavbě. Registrovaní zákazníci mají možnost získat ke svým nákupům bonus z bohatého sortimentu, který sahá od spotřební elektroniky, vybavení domácnosti a domácích spotřebičů až po profesionální nástroje pro stavbu. Prostřednictvím kalkulačky na webových stránkách zákazník zjistí, kolik bodů získá za nákup konkrétního zboží. Může si nastavit i svou vysněnou odměnu, poté sleduje, jak se k ní svými nákupy přibližuje.

Kromě konceptu motivačního programu jsme zajistili kompletní grafický koncept, připravili jsme design webových stránek a mailingů pro ČR i SK, tiskové a propagační materiály – katalog, tiskoviny. V průběhu programu zajišťujeme kompletní správu a distribuci odměn.

Pro rok 2017 jsme navrhli a nechali vytisknout nový image katalog podhledových produktů. Tento katalog je dnes nejrozšířenější ucelenou nabídkou (250 stran) produktů všech nejvýznamnějších výrobců podhledových systémů. K image katalogům vznikl i technický katalog s podrobnými rozměry všech materiálů. Oba katalogy jsou v CZ i SK verzi.

Letošní motivační program začíná 15. 3. a potrvá až do 30. 6. 2017 Tak jako minulý rok, i letos ho 15. března odstartuje jarní běh.

Jak vypadá Svět výhod?

www.svetvyhod.eu

www.svetvyhod.sk

Katalog podhledových produktů

WC_CZ_Magazine_2   WC_CZ_magazin_5

WC_mockup_katalog_4_CZ    WC_mockup_katalog_3_SK

 

Katalog Svět výhod

P3180069 P3180074 P3180092 P3180107

 

Motivační programy