DXC Technology: Sedm mikulášských večírků v řadě

Eventy na klíč neděláme jen v České republice, ale i v zahraničí. Slovenská pobočka naší eventové agentury připravila letos již sedmý rok v řadě mikulášský večírek pro globálního leadera v IT technologiích – společnost DXC Technology. Že je s námi klient spokojen ani není třeba dodávat.

DXC Technology je světovou trojkou v poskytování IT služeb. Specializuje se na řešení pro inovace a změny v byznysu. Nejen ve střední Evropě je partnerem digitální transformace pro podniky a veřejnou správu. Svoje služby poskytuje cca 6 000 klientům v 70 zemích světa, mimo jiné firmám Amazon, Dell, Lenovo, Microsoft, Oracle aj.

„Pro našeho dlouholetého klienta jsme připravili v Bratislavě mikulášský event. Objednali jsme sál Istropolis, připravili pozvánku a registraci a vyzdobili prostory, abychom vytvořili příjemné prostředí pro rodiny zaměstnanců společnosti. Na 800 lidí, z toho téměř 450 dětí, sledovalo představení populárního divadla Šašo Fifo a Vierka,“ přiblížil Martin Klocok ze slovenské pobočky Amdenu.

Děti čekala autogramiáda a focení s herci a pro každého malého diváka se také našel dárek v podobě balíčku se sladkostmi. A spolu s klientem už plánujeme další večírek.