Přidej se k nám!

Event Manager

Marketing, PR a média | Praha

Co budeš dělat:
Tvým úkolem jako event manažera je řízení a organizace eventových projektů a akcí od začátku do konce, odpovědnost za jejich hladký průběh i spokojenost na straně zákazníka.

Bez čeho se u nás neobejdeš:
Jako event manažer u nás potřebuješ být velmi organizovaný, důsledný, náročný jak na sebe , tak na ostatní. Abys mohl řídit ostatní, musíš zvládat výborně svůj timemanagement a stejně tak vyžadovat dodržování termínů a dohod od týmu i externích dodavatelů. Vlastnosti jako spolehlivost, samostatnost a iniciativa jsou pro tebe samozřejmostí. Jsi zvyklý a nedělá ti problém zvládat krizové situace a celkově pracovat pod tlakem. Rád začleňuješ do své práce nové trendy a inovativní přístupy. Standardní administrativní nástroje máš v malíku a využíváš je pro usnadnění spolupráce v týmu. Zásadou pro tebe je orientace na dobrý výsledek, hlavním nástrojem dosažení dobré spolupráce je pro tebe komunikace.Jako zástupce týmu dokážeš u klienta prezentovat naše řešení a práci týmu a to i v angličtině.

Od kdy spolupráce začne:
kdykoli se domluvíme

Je možná práce z domova:
ano

Kde budeš pracovat:
Vysočany, Praha, Česko

Jaká je za tuto práci odměna:
Odměnou ti bude práce ve velmi přátelském a neformálním prostředí, orientovaném na řešení a hledání cesty, jak něco udělat než proč to nejde. V týmu lidí, kde se trvá na dohodách a lze se tedy spolehnout jeden na druhého.

Jaký typ spolupráce budeme mít:
Full-time
IČO – dlouhodobě

Budoucí kolegové

Máš pocit, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svůj profesní životopis a připoj pár řádků o tom, proč chceš pracovat v Amdenu.

Vámi zaslaný životopis bude zpracován na základě zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.).
Údaje budeme uchovávat maximálně 1 rok. Pokud budete chtít, souhlas můžete kdykoliv stáhnout.