Eventy v adventním čase

Eventy po celý rok,
tak proč ne v adventním čase

Pořádání eventů je naší silnou stránkou. Specializujeme se na ně celý rok. Umíme konference, roadshow, firemní večírky pro tisíce lidí nebo festival Metronome. Na konci roku nás čeká jeden z nejnáročnějších – spolu s radnicí Prahy 3 pořádáme Vánoční trhy na Jiřáku. Každý den od 24. 11. do 24. 12. se na náměstí Jiřího z Poděbrad děje něco, co dokáže přitáhnout desetitisíce lidí.

„Zábory ploch, rozvržení stánků a stanů, postavení pódia, oslovení vystavovatelů, sestavení programu, webové stránky, produkce, reklama, PR a organizace na místě,“ vypočítává Jakub Hortenský, na co všechno musí projektový manažer akce myslet. Naštěstí se může opřít o zkušený a sehraný tým lidí, kteří přesně vědí, co, jak a kdy udělat.

Agentura Amden tak již druhý rok přispívá k tomu, že hlavní žižkovské náměstí dýchá opravdovou vánoční atmosférou a je místem setkávání u svařeného vína pro místní, obyvatele ostatních částí Prahy nebo cizince. Celý měsíc je navíc připraven program pro děti i dospělé a návštěvníci zde najdou také inspirace a dárky pod vánoční stromek.

Bližší informace na: www.natrhy.cz