Amden připravil event na přání klienta

„Není malých akcí“, zní motto zkušeného event managera. Proto jsme i v případě spíše drobného eventu pro našeho dlouholetého klienta, společnost Isover, postupovali se vší pečlivostí.

„Není malých akcí“ zní motto pravověrného event managera. Proto jsme i v případě spíše drobného eventu pro našeho dlouholetého klienta, společnost Isover, postupovali tak jak vždy. Představení na přání mělo od začátku jasný rozpočet, harmonogram, kapacitu i organizační zajištění. A především obsah. V Divadle ABC se dával oblíbený kus Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách – hudební komedie, která poradí, jak předcházet manželským krizím.

Firma Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály společnosti. Isover, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.

Slavnostní večer ale nabídl víc než „jen“ divadlo. Jeho součástí bylo také vyhlášení výsledků soutěže. Každý si z nevšedního vánočního večírku mohl také odnést malý dárek a ženy samozřejmě květinu – žlutou růži.  

Sečteno a podtrženo – plán, organizace, soutěž i dárky. Věci, které se zdají jako samozřejmost, ale fungují, jen když je dobře ohlídáte. V Amdenu na to máme správné lidi.

Jak pokrýt večírek s Tondachem?

Zorganizovat event na nejvyšší úrovni je možné i v případě, že na to nemáte moc času.
CELÝ ČLÁNEK