James Hardie: Barevný event s výhledem na Prahu

Není deska jako deska. Ale když se spojí cementovláknitá, dřevovláknitá a protipožární, vyjde z toho jen jedno jméno – James Hardie. Pro světového leadera trhu v tomto stavebním oboru jsme připravili neotřelý event na vrchu Vítkov uprostřed Prahy. Na sedm desítek specialistů z oboru – architekti, projektanti, manažeři firem – se 19. září v příjemné atmosféře Café Vítkov dozvěděli o novinkách Hardie Plank a Hardie Panel, které společnost právě uvádí na trh.

James Hardie je světovým lídrem ve výrobě cementovláknitých desek a obkladových panelů. Loni koupil firmu Fermacell, která  je předním výrobcem sádrovláknitých desek a nabízí širokou škálu řešení požární bezpečnosti. „Společně chceme růst především v Evropě a dále tak vylepšit naše nejmodernější řešení pro dřevostavby, suchou výstavbu a systémy požární bezpečnosti, čímž podpoříme také růst našich zákazníků,“ avizovala loni společnost klíčovou fúzi.

„Protože klient pracuje s českou a světovou špičkou v oblasti návrhu interiérů i exteriérů, vsadili jsme na nevšední design – na pozvánkách, nasvícení prostor i v prezentaci loga společnosti. Dokonce hosté dostávali designové koktejly ve firemních barvách,“ uvedla event manažerka Klára Synčáková. Součástí skupiny jsou společnosti Fermacell (oranžová), Aestuver (červená) James Hardie (zelená). Klienti, kteří večírek navštívili, ocenili prohlídku památníku na Vítkově i dechberoucí výhled na večerní Prahu v jejím závěru.