Ježíšek třikrát jinak

Letošní Vánoce ve firmě zvládnete snadno, bez stresu a v jedinečné atmosféře. Vyberte si ze tří vánočních balíčků a užijte si předvánoční čas se svými partnery a zaměstnanci.

Můžete za Ježíškem vyrazit na vánoční trhy. Můžete si Ježíška přivézt k sobě do firmy. Můžete se s Ježíškem spojit online.

JEŽÍŠEK NA NÁMĚSTÍ

Stromeček, svařák, koledy, dárky, adventní speciality… to nejlepší z tradičních vánočních trhů!

Nabízíme Vám exkluzivní prostor pro vaše partnery a zaměstnance.

Vánoční trhy na Jiřáku 2017

V pořádání trhů nejsme žádní nováčci. Již třetí rok přinášíme adventní atmosféru na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražském Žižkově. Dokážeme vám připravit speciální stan se zázemím pro vaše zaměstnance či partnery, uvařit nejlepší vídeňský punč a gastronomické speciality, zorganizujeme dodání a předání dárků i nevšední program – to vše na nejhezčích trzích v Praze. Stačí se jen rozhodnout, to ostatní vymyslíme na klíč my.

JEŽÍŠEK U VÁS

Když nemůžete Vy za Ježíškem, přijede on k vám. Speciálně vyzdobený vánoční přívěs přivezeme, kam budete chtít. Jaké máte představy o večírku se zaměstnanci či partnery? Tradiční ladovská kulisa? Show Billyho Macka z Lásky nebeské? Velká vánoční párty na ledě s kotlem svařáku a světelnými girlandami?  Ani jedno pro nás není problém. Náš mobilní přívěs umí být showroomem, pódiem či barem.

Vánoční svařák Amden

Připravíme ho ve vašich firemních barvách, naplníme až po strop dárky, trochu místa necháme pro dýdžeje nebo gospelovou kapelu, připojíme polní kuchyni s nejlepším vánočním punčem a jedlými kaštany a vyrážíme k vám. 

JEŽÍŠEK ONLINE

Nemáte rádi předvánoční shon? Nesedí  vám bujaré party v adventním čase? Vsaďte na interaktivní vánoční aplikaci! Vaši partneři a zaměstnanci si svého Ježíška vyberou online. Jak na TO? Třeba takto: Nakoupíme a zabalíme dárky podle vašich představ. Dodáme vám aplikaci Ježíšek, do které budete míst snadný vstup ze svého domácího systému. Partneři či zaměstnanci si vyberou konkrétní dárek ze seznamu, nebo zkusí štěstí na pass blind. Není pro nás problém, aby je obdaroval „živý“ Ježíšek, například generální ředitel či vedoucí  stavby. No a pak už dárky adresně rozešleme nebo předáme a obdarovaným nabídneme zpětnou vazbu, aby poslali vzkaz, jak se jim prezent líbí. Loni jsme vyzkoušeli pro naše klienty – a byla to pecka! Zkusíte Ježíška na síti i vy?

Vánoce online

Zaujal vás některý z vánočních balíčků?