Přidej se k nám!

Key Account Manager

Marketing, PR a média, Obchod a zákaznická podpora | Praha

Co budeš dělat:
Starat se o přísun zajímavých zakázek pro náš tým. Budeš se věnovat našim klientům (tvým partnerem budou marketingoví manažeři a vedení společností), budovat s nimi vztah a hledat u nich nové obchodní příležitosti. A také získávat klienty nové. Budeš dohlížet na stav plnění zakázek a s klienty vyhodnocovat jejich efekt. Tvým cílem bude spokojený klient, který dostal výbornou službu za dobrou cenu.

Bez čeho se u nás neobejdeš:
Máš se stát klíčovou posilou pro náš obchodní tým, a proto je nutná zkušenost s prací obchodníka. Mluvit by za tebe měly tvé obchodní výsledky z minulosti. Abys byl pro klienty partnerem, musíš být v marketingu jako ryba ve vodě, sledovat trendy, vidět pro ně uplatnění a svoji vizi potom přetvořit v zakázku. V práci s obchodními příležitostmi musíš být systematický a při dodávce služby náročný a důsledný. Abys byl s ostatními kolegy z týmu na jedné vlně, měl by pro tebe být prioritou dobrý výsledek a komunikace a perfektní spolupráce hlavním nástrojem, jak toho dosáhnout. A pak je, samozřejmě, potřeba ovládat online i offline nástroje, které nám práci usnadňují.

Od kdy spolupráce začne:
jaro 2018

Je možná práce z domova:
není

Kde budeš pracovat:
Vysočany, Praha, Česko

Jaká je za tuto práci odměna:
Odměnou ti bude práce ve velmi přátelském a neformálním prostředí, orientovaném na řešení. V týmu lidí, kde se trvá na dohodách a kde se může spolehnout jeden na druhého. Výše tvé odměny bude závislá na výkonu tvém i celého týmu.

Jaký typ spolupráce budeme mít:

  • HPP
  • IČO – dlouhodobě

Budoucí kolegové

Máš pocit, že hledáme právě tebe?

Pošli nám svůj profesní životopis a připoj pár řádků o tom, proč chceš pracovat v Amdenu.

Vámi zaslaný životopis bude zpracován na základě zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.).
Údaje budeme uchovávat maximálně 1 rok. Pokud budete chtít, souhlas můžete kdykoliv stáhnout.