Letní eventy

Jdeme ven! Sezóna letních eventů se neobejde bez Amdenu

Sotva jsme skončili vevnitř, už nás to táhne ven. Protože co si budeme povídat – kongresová centra, přednáškové sály nebo obchodní centra sice mají něco do sebe, ale s čerstvým vzduchem, sluníčkem a letními vůněmi prohrávají o parník. Jenže to není všechno. Tyhle tři základní outdoorové ingredience umíme namíchat s kreativitou, hromadou zkušeností, ale taky schopností popasovat se i s těmi nejošemetnější problémy. Tak vznikají eventy pod taktovkou Amdenu.

Aby event byl úspěšný a lidé si z něj odnesli to hlavní – úžasný zážitek – děláme vždycky maximum. Ale co to znamená? Jaké naše eventy jsou? Na co si při jejich pořádání dáváme obzvlášť pozor? Není to sice desatero, ale v tahle pravidla věříme a striktně se jich držíme:

5 předpokladů pro bezchybný eventOutdoorove eventy

  1. Program je alfa a omega každé povedené akce. Ať už se jedná o náš vlastní event, nebo akci připravovanou pro klienta, programu věnujeme nejvíc času. Plánujeme ho do nejmenšího detailu a stejně přistupujeme k realizaci scénáře akce na místě.
  2. Lokalita – skvěle vybrané prostředí dokáže akci posunout na vyšší level. Naopak špatně zvolená lokalita může pokazit i vynikající program – ale tohle nebývá náš případ 😉
  3. Počasí je jednou z věcí, kterou neovlivníte. Měsíce chystáte akci, myslíte na každou maličkost a pak se obloha zatáhne… anebo je naopak nesnesitelné vedro. Ani tohle ale nemusí být velký problém, pokud dopředu počítáte s mokrou variantou, máte k dispozici eventové stany, myslíte na stinné zóny, slunečníky a pitný režim.
  4. Servis pro návštěvníky. K základnímu guest servisu počítáme informovanost návštěvníků, jednoduchou navigaci v prostoru, hygienické zázemí a bezpečnostní opatření. Patří sem ale také gastro servis, nebo vhodně zvolený doprovodný program – třeba pro děti.
  5. Kvalita vizuální kompozice a branding – na tohle se často zapomíná nebo se nechává na poslední chvíli. Přitom celkové estetické vyznění akce a prostoru, kde se event odehrává, barvy, světla, informační materiály, plachty, potisky… to vše má v plánu akce svoje pevné místo.

A co na to Češi? Jdou s námi ven!

Téhle pětice pravidel se pevně držíme, a tak i letos v létě toho máme hodně. Zájem publika, stejně jako ohlasy návštěvníků jsou pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře:

  • A děláme spoustu dalších věcí, o kterých se můžete dozvědět na našich webovýchfacebookových stránkách

Taky v případě outdoor eventů jdeme svou vlastní cestou!

Hezké léto!

Váš Amden