Naši práci uvidí i Ledecká a Shiffrinová

Několikrát v roce jezdíme s týmem do Špindlu. Bohužel nemáme čas brázdit sjezdovky na lyžích ani chodit na túry. Čeká nás práce pro našeho dobrého klienta – společnost Porsche ČR. Pro jeho špičkové a nablýskané vozy Audi jsme sestavili skleněný modul, který nemůžete minout na dolní stanici lanovky ve svatém Petru. A čas od času je třeba vozy vyměnit. Doufáme, že si naší práce začátkem března všimne při závodech světového poháru i Ester Ledecká a Mikaela Shiffrinová:-).

„Klient si náš modul vybral před pěti lety a od té doby je tak spokojen, že nechce měnit,“ směje se projektový manažer Amden Jakub Hortenský. Výměna vozů není podle něj žádná sranda. Naposled se měnila 20. prosince A8 za novou A6 a hladkému procesu musely na svahu asistovat i rolby správce střediska.

Kdo by si myslel, že pro špičková auta stačí jako ochranu před vlivy počasí slepit pár skel dohromady a je hotovo, krutě se mýlí. Kalené velkoformátové tabule dovolují pohled na vůz ze všech stran a úhlů. Součástí technického řešení je elektroinstalace, podhled s prosvětlením a systém na vytápění a klimatizaci. Díky němu se skla modulu nemlží a nezamrznou při velkých mrazech ani výrazných teplotních výkyvech. Dojem z prezentace vozu Audi umocňuje nasvícení i dotažené vnitřní obložení boxu.

Chcete nejvyšší kvalitu pro vaše produkty či prezentaci v indooru nebo outdooru? Podívejte se na naše MODULOVÁ ŘEŠENÍ.