O jaru, dobré náladě a eventech

O jaru, dobré náladě a eventech

Je tu jaro a s ním se znovu naplno rozbíhá i eventová sezóna. Jasně, akce jsme pro naše klienty dělali i během „zimní pauzy“, kdy hosty před nízkými venkovními teplotami chránily zdi kongresových center a hotelů. Ale uznejte sami. Lepší klimatické podmínky, stoupající teplota i nálada přímo vybízejí k tomu, abyste něco podnikli. Pokud to vidíte podobně, Amden je tu pro vás.

Není malých eventů, aneb od večírků až po kongresy

Pro své klienty umíme připravit téměř jakoukoliv akci na míru. Nos neohrnujeme ani nad malými eventy, jakými jsou třeba firemní večírky. Před koncem loňského roku jsme dva takové připravili – s Isoverem jsme vyrazili na Cavemana a prakticky ve stejnou dobu jsme dokázali pokrýt taky společenský večer Tondachu. Začátek nového roku se pak v Amdenu nesl ve znamení odborných akcí pro stavaře, projektanty a architekty – sedm zastavení měla Cihlářská tour, dokonce na osm míst zavítali akademici s Baumitem. Se semináři, konferencemi a dalšími eventy pro profesionály máme prostě kupu zkušeností. Není to až tak dávno, co jsme uspořádali mimořádnou akci zacílenou na chytrá města.

Neseď, panenko, v koutě

Ale jo, máte pravdu. Začali jsme povídáním o vůni jara a my vás zase zavíráme do baráků. Vězte tedy, že umíme udělat teambuilding nejen na čerstvém vzduchu, ale dokonce . Podobnou tmelicí akci plnou pohybu jsme před časem nachystali také . Umíme i další věci – zrovna teď pomáháme s oživením farmářskách trhů v Praze na Ládví. Ale víte, co je největší pecka? Když svůj um posbíraný na nejrůznějších eventech využijeme pro monstr akci, jakou je dvoudenní hudební festival. Metronome festivalu jsme zasvětili loňské léto. I na to letošní chystáme řadu novinek. Ale ty si pro vás schováme do příštích newsletterů.

Tak co? Jdete do toho s námi?

Hezké jaro,

Váš Amden