Jak kreativně oslovit vaše zákazníky? Známe cestu

Hledání způsobů a forem, jak kreativně oslovit zákazníky, se v Amdenu věnujeme již řadu let. I proto jsme v posledních dvou sezónách vymysleli, vytvořili a zdokonalovali aplikaci, kterou jste na vlastní kůži už vyzkoušeli také vy.

Řeč je o aplikaci Amden ježíšek, díky které jste měli možnost dostat originální přáníčko. Dobrou zprávou je, že si ji nechceme nechat jen pro sebe. Může totiž posloužit jako užitečný pomocník i ve vaší firmě, a to nejen o vánocích.

„Aplikace umí individuálně oslovit vaše zákazníky či zaměstnance a nabídnout jim kouzlo výběru, luxus osobního přístupu a pocit jedinečnosti. A o to v dnešní době jde,“ říká Martin Král, projektový manažer Amdenu.

Jak to funguje? Standardní oslovovací systém, se kterým se běžně setkáváme, jsme vylepšili o několik originálních řešení. Ta ho umožňují využít na další praktické věci, které často řešíte ve firmách i vy:

Eventy (firemní party, teambuilding, školení, konference, apod.) – dejte vašemu zákazníkovi na výběr, jak se na místo dopraví, kde by chtěl spát, co by si dal k jídlu, jaké aktivity si přeje na místě zažít, apod. Jedním kliknutím si stáhnete přehledný report a dáte vale excelovým tabulkám a seznamům.

Prezentace vaší společnosti – proveďte své zákazníky kreativně historií nebo portfoliem vaší společnosti. Mohou si vybírat, co je zajímá a jakou formou by informaci rádi dostali.

Přání k výročí, narozeninám zaměstnanců či partnerů – potěšilo by dostat přání od oblíbeného generálního ředitele vaší společnosti nebo spíše od sympatické vedoucí účtárny? To ví jen ten, komu chcete popřát. Možnost vybrat si je v tomto případě opravdu na místě.

Dalších možností je celá řada. Náš tým kreativců, programátorů, web designérů a grafiků je připraven začít tvořit na vaše přání. Pokud chcete být v roce 2019 originální a zkusit něco inovativního, zavolejte nám nebo napište.

Reference: Systém pro individuální oslovování
Klient: Amden
Realizace: zima 2018

Činnosti:

  • Online
  • Grafika
  • Propagace

Kontaktujte nás