Společnost Betonpres má nový katalog. Od Amdenu.

Požadavek našeho klienta, jihočeské rodinné firmy Betonpres, zněl jasně. Jeden z největších českých výrobců betonové střešní krytiny měl pro své produkty vytvořený klasický ceník, ten již ale neodpovídal současným potřebám. Ceník tak měl dostat podobu brandového katalogu. „Není problém,“ řekli jsme a pak jsme se do toho pustili.

Grafický designér, Daniel Tlamka, navrhl změnu vizuálu katalogu, který klienta zaujal: „Navrhli jsme čistější vzdušnější design doplněný vizuálně zajímavými fotografiemi z výroby, které jsme měli k dispozici. Katalogová část je přehlednější a ceník je již řešen QR kódem odkazujícím na aktuální verzi cen. Výstupy jsme přizpůsobili nenatíranému recyklovanému papíru, na který se celý katalog tiskl.”

Zároveň došlo ke změně struktury, více prostoru dostaly citáty a komentáře zástupců vedení společnosti Betonpres, ale i tipy, jak na kvalitní pokrytí rodinných domů. Současná podoba katalogu tak mnohem více odpovídá marketingové strategii, která stojí na prezentaci značky jakožto ryze české rodinné firmy s letitou tradicí a s důrazem na poctivost a kvalitu svých výrobků.

Více o naší spolupráci se společností Betonpres se dozvíte zde. 

Reference: Katalog produktů 2022  
Klient: Betonpres
Realizace: 2022

Činnosti:

  • Grafika
  • Produkce

Kontaktujte nás