Web a brandový shop Joby doplňuje Olympus a Lowepro

Olympus, Lowepro, Joby. Trojice značek, které fanoušek potřebuje pro to, aby si pořídil kompletní vybavení pro fotografování, má jedno společné. Všechny weby a internetové obchody v Česku vymyslela, vytvořila a spravuje firma Amden. Na podzim spustila poslední projekt z portfolia – e-shop Joby.

Olympus je světoznámý specialista na fotoaparáty, Lowepro je synonymem pro vyhledávané a kvalitní brašny na kamery a fotografické přístroje, Joby se zaměřuje především na stativy a držáky pro fotoaparáty, akční kamery a mobilní telefony.

Web a brandový shop Joby jsme vytvořili kompletně – od návrhů, grafiky, nastavení, optimalizace pro vyhledávače, přes přípravu podkladů, obrázků a bannerů až po nastavení platebních bran, propojení s účetním systémem, obchodní podmínky a import databází.

Naše online řešení přineslo klientovi přehledný web, který nabízí širokou nabídku produktů. Společnost od nás ve stejný moment dostala sofistikovaný nástroj pro posílení CRM a marketingu,“ vysvětlil projektový manažer společnosti Amden Jan Vurbs.

Automaticky je nastavená také komunikace se zákazníky, kteří jsou při nákupu průběžně informováni o stavu své objednávky.

Reference: E-shop Joby
Klient: Solution Partner, s.r.o.
Realizace: 2017
Ukázka: www.jobyobchod.cz

Činnosti:

  • Grafika
  • Online
  • Marketing CRM

Kontaktujte nás