Konference nemusí být vůbec nuda

I konference může být zajímavým eventem pro klienty. S tímto claimem jsme vstoupili loni na podzim do spolupráce s nadnárodním energetickým holdingem E.ON. Naším úkolem bylo připravit pro 500 účastníků výroční energetické konference poutavý doprovodný program, na který by si vzpomněli ještě během letošního roku. A podle reakce vedení E.ON se to podařilo.

Každý rok se scházejí přední hráči české energetiky na konferenci, která mapuje současné trendy v oboru a slouží i k výměně informací mezi účastníky. Letos v listopadu se sešlo na 500 lidí ve vysočanském Clarion Congress hotelu. „Měli jsme na starost, aby E.ON. jako generální partner akce připravil účastníkům doprovodný program, který by nesl jeho rukopis a ukázal, že i konference může být nejen informativním, ale i zábavným eventem,“ říká obchodní manažer Amdenu Gabriel Pokorný.

E.ON je holdingová společnost se sídlem v Essenu, je jednou z předních světových energetických společností se silným postavením na trhu v Evropě. Firma vznikla sloučením dvou významných německých energetických firem VEBA a VIAG v roce 2000 a předmětem jejího podnikání je hlavně prodej elektřiny a zemního plynu.

Agentura Amden zaujala klienta nápady, jak doprovodný program komplexně připravit a tematicky zaměřit.  V krátkém časovém úseku jsme vybrali nejen atraktivní, ale i komunikačně zdatné hostesky, zajistili vizážistku, vizuální podobu programu (trika, bodypainting), připravili videoprezentaci, technické zajištění, interaktivní vědeckou show nebo ukázky molekulární gastronomie.

Reference: E.ON Konference 2018
Klient: E.ON. a.s.
Realizace: říjen – listopad 2018

Činnosti:

  • Kreativa
  • Produkce
  • Grafika
  • Event

Kontaktujte nás