Případová studie

Německá preciznost v kostce

Společnost Porsche Česká republika, dovozce vozů Audi, si v roce 2013 vybrala naše modulové řešení pro prezentaci nových aut ve Špindlerově Mlýně. Značka Audi je partnerem tamního lyžařského areálu. V říjnu 2013 jsme vyhráli výběrové řízení a o dva měsíce později jsme do speciálního skleněné „kostky“ umístili první vůz – Audi RS6.

Reference: Modulové řešení Audi
Klient: Porsche ČR, s.r.o.
Realizace: 2013

Činnosti:

1

počet vozů v modulu

3 000

NOSNOST (kg)

18

PLOCHA (m2)

14

výměn vozů od roku 2014

Jak jsme
zasklili Audinu

Hlavním prvkem modulu jsou velkoformátová okna s výplněmi z kaleného skla. Předváděný model vozu si tak zájemci můžou prohlédnout ze všech stran a úhlů. Součástí technického řešení je elektroinstalace, podhled s prosvětlením a systém na vytápění. Díky němu se skla modulu nemlží a nezamrznou při velkých mrazech ani výrazných teplotních výkyvech. Dojem z prezentace vozu Audi umocňuje nasvícení i dotažené vnitřní obložení boxu.

Modulové řešení Audi - Špindlerův Mlýn
Modulové řešení Audi - Špindlerův Mlýn

Flexibilní
vizuál

Součástí dodávky je také grafická úprava showroomu. Vizuální styl polepů přizpůsobujeme typu vozu, který se v něm právě prezentuje. Když se klient rozhodne, že je pravý čas na výměnu ukázky z jeho vozového parku, snadno vyměníme třeba kombíka za SUV nebo sporťák. A spolu s nimi i grafiku. V modulu se vystřídala už skoro desítka modelů od Audi.

Modul na cestě
za zákazníky

Instalací boxu naše práce „v terénu“ nekončí. Zajišťujeme údržbu, pravidelný úklid modulu a drobné úpravy. Box dokážeme přestěhovat na různá místa s ohledem na aktuální sezonu. Přemístění na preferované místo zvládneme za jeden den.

Pravidelná údržba
i výměny vozů

Aby zůstal box stále v té nejlepší kondici, musíme o něj patřičně pečovat. Na jaře 2024 jsme kompletně vyměnili koberec a instalovali hliníkové lišty po celém obvodu kostky pro jeho upevnění. Vyměnili polepy, zkontrolovali elektriku a světla. V plánu je i nový lak kovové konstrukce. Prostě se staráme, aby těm krasavcům a kráskám uvnitř, které měníme každou sezonu, nic nechybělo. Právě teď můžete v showroomu obdivovat novou Audi SQ7. 

AMDEN REALIZAČNÍ TÝM

  • Jakub Hortenský

    Production Manager

PODOBNÉ PROJEKTY

Kontaktujte nás