Změříme Vám event

Dobrý. Fajn. Eeeech… Stačí Vám takové hodnocení? Pokud by se týkalo úrovně nedělního oběda, proč ne. Jako feedback k Vašemu teambuildingu, firemnímu večírku či konferenci (za nemalé peníze) byste ale možná chtěli slyšet trochu víc… Jak u eventů získat zpětnou vazbu? Jde to!

Nejen poslat pozvánky a zamluvit catering…

Zorganizovat event, který by zaujal účastníky po všech stránkách a zároveň měl notnou dávku invence, je komplikovanější, než by se mohlo na první pohled zdát. Event je komplexní organismus, který přináší zážitky a emoce účastníkům jak svým kvalitním obsahem, tak i jeho celkovou promyšleností – od pozvánek přes celkové zpracování až po poděkování a zpětnou vazbu. V Amdenu to nazýváme „eventová 360°“. 

V době, kdy se vše odehrává rychlostí internetového připojení, je i v oblasti eventů citelněji znát vliv moderních technologií. Když víte, jak na ně, mohou být online nástroje skvěle využitelné na různých úrovních eventových služeb.  

Tak proč je nevyužít třeba pro měřitelnost eventů a získání zpětné vazby? V Amdenu vytvoříme jednoduché nástroje, díky kterým klient hned ví, na čem je, co se povedlo a kde je prostor pro zlepšení. „Jsou-li součástí eventu prvky online prostředí tvořené moderními aplikacemi, vždy se snažíme o jejich uživatelskou přívětivost. Záleží nám na tom, aby byl výsledek přehledný, jednoduchý a funkční. Od eventových microsites přes chytré pozvánky, až po ještě chytřejší QR kódy,“ doplňuje senior graphic designer Dan Tlamka. 

Vše o našich eventech se dozvíte zde.