E-shopy pro milovníky fotografování

Značkové e-shopy Olympus, Joby a Lowepro:
Vše pro milovníky fotografování na jednom místě

Amden je specialistou na online řešení pro prodej fotoaparátů a široké škály foto a video příslušenství. Vedle značkového obchodu s designovými fotoaparáty Olympus agentura spravuje také e-shop s produkty Lowepro. Kanadská značka je garancí nejkvalitnějších brašen na foťáky a kamery. Trojlístek uzavírá e-shop Joby, zaměřený především na stativy a držáky pro fotoaparáty, akční kamery a mobilní telefony.

Na všech online obchodech spolupracujeme přímo s výrobci. Koncovým zákazníkům tak můžeme nabídnout nejširší sortiment značkových produktů,“ říká Jan Vurbs, projektový manažer Amdenu, a upozorňuje, že e-shopy spojuje kromě nabízených výrobků také unikátní online systém, na kterém všechny tři běží. Pod povrchem designově atraktivní webové prezentace se totiž skrývá například systém pro správu objednávek s přímým napojením na účetnický program.

Automaticky je nastavená také komunikace se zákazníky, kteří jsou při nákupu průběžně informováni o stavu své objednávky. „Zatím posledním vylepšením je nasazení push notifikací a posun k vytváření personalizovaných nabídek odpovídající aktuálním preferencím zákazníků, upozorňuje Jan Vurbs.

E-shopy i výdejní místo ve vánočním režimu

Amden spravované e-shopy připravuje na nápor blížících se vánočních svátků. „Předvánočnímu provozu přizpůsobíme otevírací dobu centralizovaného výdejního místa,“ doplňuje Jan Vurbs. Zákazníci, kteří preferují osobní vyzvednutí objednávky, mohou využít prodlouženou otevírací dobu v průběhu měsíce prosince. Opozdilci budou obslouženi ještě v dopoledních hodinách v sobotu 23. prosince.