Amden pomáhá Wienerbergeru se sérií konferencí

Začátek kalendářního roku není jen obdobím plesů, ale také konferencí. Úvodní odborný event letošní „cihlářské tour“ hostily 9. ledna České Budějovice. Po startu v jihočeské metropoli se 9. ročník Wienerberger fóra 2020, konference pro projektanty, architekty a stavitele, vydává na měsíční turné po krajských městech v Čechách i na Moravě. Sérii sedmi vzdělávacích eventů zajišťujeme produkčně i logisticky.

Letos je to již počtvrté, co se Amden výrazně podílí na přípravě cyklu odborných setkání pro jednoho z předních českých výrobců stavebnin. „Vždy vytipujeme vhodné lokality, postaráme se o ubytování a registraci účastníků nebo catering. Zajišťujeme také audiovizuální služby a vůbec celé technické řešení konference,“ říká Klára Synčáková, event managerka Amdenu. Podle ní ke standardním službám pro akci podobného významu a rozsahu patří rovněž průběžná komunikace s partnery i příprava propagačních a informačních materiálů. „V průběhu každé konference dohlížíme také na průběh samotné akce, aby do sebe vše zapadlo. Případně řešíme vzniklé problémy. Ale těch už při našich zkušenostech vzniká jen velmi málo,“ usmívá se Synčáková.

Sedm zastavení cihlářské tour Wienerberger fórum 2020
9. 1. 2020 České Budějovice
14. 1. 2020 Praha
21. 1. 2020 Ostrava
23. 1. 2020 Olomouc
28. 1. 2020 Brno
30. 1. 2020 Plzeň
4. 2. 2020 Hradec Králové

Organizátoři předpokládají, že novinky ze stavebnictví si přijde během ledna a začátku února vyslechnout na dva tisíce profesionálů z nejrůznějších stavebních oborů. Tématem letošního Wienerberger fóra jsou legislativní změny ve stavebnictví, nové produkty, statika bytových domů či digitalizace ve stavebnictví.

Wienerberger Fórum je měsíční cyklus regionálních konferencí pro projektanty, architekty, studenty a stavební společnosti. Vzdělávací program je příležitostí pro setkání profesionálů, výměnu nejnovějších poznatků a konzultaci vlastních zkušeností s předními experty z oboru. Agentura Amden je partnerem této odborné akce od roku 2014.