Radost z každého vítězství. Amden získává nové klienty.

Vítězství v tendrech se jednoduše nikdy neomrzí. Ať už se jedná o firmy s desítkami zaměstnanců nebo nadnárodní korporace, z každého úspěšného výběrového řízení na dodavatelskou agenturu pro pořádání eventů máme velkou radost.

A co nás potěšilo naposledy? 

Třeba organizace teprve připravovaného eventu pro partnery společnosti Soitron nabízející komplexní IT služby a řešení. Klient hledal novou agenturu na pořádání každoročního eventu pro cca 200 osob a Amden jej zaujal originálním nápadem a neotřelým pojetím. 

Nebo oslava jubilea společnosti Denso Czech ze Zruče nad Sázavou, která ke svým 20 letům existence pořádá pro své zaměstnance a jejich rodiny zábavný jarní Family Day ve venkovním prostoru svého areálu, kde vyrábí automobilové komponenty.  

Moc rádi tomuto klientovi pomůžeme s kreativním konceptem, programem, cateringem, zábavou pro děti a veškerými detaily, které z obyčejné akce udělají nezapomenutelný event s emocemi. 

Hledáte dodavatele pro pořádání výročního eventu či Family Day? Zavolejte nám a domluvíme se, jak na to. Mrkněte, jak vypadal výroční event třeba pro vzdělávací organizaci Cevro či společnost Blum, nebo Family Day pro společnost Dukane či stánek pro děti na festivalu United Islands