S akademií pro stavaře
jsme projeli celé Česko

Během jednoho měsíce jsme s Baumit Akademií 2018 procestovali skoro celou republiku. Pro našeho klienta, stavební společnost Baumit, jsme připravili a organizačně zajistili sérii odborných eventů v osmi městech v Čechách i na Moravě.

Pro regionální konference jsme vybírali vhodné lokality a kongresové sály, najímali hostesky, doporučovali moderátory, koordinovali catering a ubytování a hlídali dodržování připraveného scénáře. Součástí eventu na klíč bylo také technické a audiovizuální zajištění, včetně přípravy prezentací lektorů a videopředělů mezi jednotlivými odbornými vstupy. Všechny konference jsme taky nafotili, vytvořili spoty a pořídili časosběrné video. Společnost Baumit letos oslaví 25 let na českém trhu. Součástí balíčku, který jsme dodali, tak byl také „výroční videospot“ a narozeninový dort pro všechny účastníky konference.

Novinky ze stavebnictví si přišlo vyslechnout bezmála patnáct stovek profesionálů ze všech stavebních oborůHlavním tématem letošní Baumit Akademie bylo Zdravé bydlení. Projektanti, architekti, investorři a odborníci ze stavební praxe společně hledali odpovědi na tyto otázky:

  • Ovlivňují stavební konstrukce kvalitu našeho zdraví?
  • Mohou digitální nástroje zvýšit efektivitu projektování a výstavbu?
  • Rychle, bezpečně a spolehlivě, aneb na co pamatovat při nákupu zateplovacího systému?
  • Ovlivňuje skladba obvodových konstrukcí kvalitu života uvnitř budovy?
  • Jak vrátit krásu starým a vlhkým budovám?
  • Jak se změnil stavební trh za posledních 25 let?

Turné s Baumit Akademií 2018 jsme zahájili 6. února v Praze a přes České Budějovice, Brno, Ostravu, Liberec, Hradec Králové a Plzeň jsme se přesně o měsíc později vrátili do Prahy na závěrečnou konferenci. Na každé naší zastávce eventového seriálu jsme přivítali zhruba sto padesát hostů. V roce 2018 jsme tuto dlouhodobou vzdělávací akci pro společnost Baumit zajišťovali podruhé.

Reference: Baumit Akademie
Klient: BAUMIT, spol. s r.o.
Realizace: 2018

Činnosti:

  • Produkce
  • Event

Kontaktujte nás