Bissell: V hlavní roli špičkové vysavače

Nákupními centry v Praze, Brně a Olomouci otřásaly zvuky silných strojů. To náš eventový tým vyrazil na roadshow značky Bissell a přilákal zákazníky, aby si produkty této světové jedničky sami na místě vyzkoušeli.

Kdo hraje hlavní roli v úklidu domácnosti? I když by se mohlo zdát, že to bude nějaká ženská ruka, my o tom víme své. A taky stovky návštěvníků, kteří v minulých dnech a týdnech navštívili v několika nákupních centrech v Česku roadshow značky Bissell. Špičkové vysavače americké rodinné firmy jsou prodlouženou rukou již páté generace hospodyněk po celém světě a zaslouženě kralují světovému trhu s vysavači.

Adam Štegl

„Máme radost, že nám značka Bissell umožnila posunout úroveň roadshow na „vyšší level“. Ať už jde o unikátní koncept stánku nebo o pečlivý výběr lokalit, kde  jsme zasáhli co největší cílovou skupinu,“ přibližuje projektový manažer agentury AMDEN Adam Štegl.

A v čem tedy spočívala naše práce? Pro našeho dlouhodobého klienta, firmu Orbico, jsme vytvořili celý koncept roadshow, naplánovali místa prezentací. Také jsme vymysleli vychytaný stánek, přístupný ze všech stran, který přitahoval již zdálky pozornost návštěvníků center.  I proto si řada z nich vzala přístroje do ruky a vyzkoušela, co dokážou. Roadshow jsme uspořádali mezi 6. říjnem a 18. listopadem a vyrazili do čtyř obchodních center v Praze, brněnského Avionu a olomoucké Šantovky.

Podívejte se, jak jsme stavěli unikátní stánek pro představení produktů značky Bissell

Reference: Bissell Roadshow 2018
Klient: Orbico
Realizace: říjen–listopad 2018

Činnosti:

  • Produkce
  • Event

Kontaktujte nás