Katalog Evromat: Těžká práce, dobrý výsledek

Grafické práce, DTP a produkce. To je jedna z vlajkových lodí agentury Amden. Dokážeme si poradit i se složitým zadáním, kdy do jednoho tvaru a vizuálu spojíme i to, co na první pohled vypadá nesourodě. A zejména odpovídá přání a představám klienta. Připravili jsme graficky moderní a velmi přehledný katalog produktů, který bude sloužit obchodním cílům společnosti EVROmat několik dalších let.

Nebylo to žádná legrace – dát dohromady na několik tisíc položek od více než tří desítek dodavatelů. Pro našeho dlouholetého klienta připravujeme motivační programy, tak nás nezaskočila ani tato nová výzva. „Po několikaměsíčním úsilí máme hotový kompletní produktový katalog společnosti. Připravili jsme vizuály, layout stránek i celou produkci. Tak, aby vše ladilo a hrálo jako jeden celek,“ říká projektový manažer Jan Vurbs, který koordinoval spolupráci s klientem. Katalog poputuje na všechna obchodní zastoupení firmy k obchodním zástupcům.

O katalogu

Katalog vyšel v počtu 2000 kusů, má 164 stran, 14 kapitol se stovkami produktů – od okapových plechů přes tašky až po trny proti holubům. Při jeho přípravě vypili naši grafici a DTP odborníci 198 káv, z toho polovinu s mlékem 🙂 Prohlédnout si ho můžete zde.

Podívejte se také na jednu z našich podobných zakázek.

Reference:  Produktový katalog EVROmat
Klient: EVROmat a.s.
Realizace: 2018

Činnosti:

  • Grafika
  • Produkce
  • Kreativa

Kontaktujte nás