Braun roadshow: Na tour zastřižených vousů po celé ČR

Je to tak. Muži z Amdenu mají perfektně zastřižené vousy a naše ženy hladké tváře, ruce i nohy. Důvod je jasný. Už třetím rokem jezdí naše eventová agentura na tour s holicími strojky renomované značky Braun a my se důsledně řídíme lidovým rčením „kdo chce zapalovat, musí sám hořet“. Jen tak nám to zákazníci věří.

Letos jsme při pořádání akcí klientovi navrhli změnu: Místo obchodních center jsme náš Barber Truck Braun vyslali na outdorové eventy, kam se zejména mladí lidé chodí bavit, jsou v pohodě a mají chuť experimentovat. Proto se roadshow zastavila na studentských majálesech, na pražských Primátorkách a festivalu Mezi ploty. Truck obléhali muži (všech generací) od rána do večera a na služby našeho barbera se musely psát pořadníky.

Po letech zkušeností jsme připravili mobilní brandovaný stánek, který jsme schopni rozložit či složit do čtvrthodiny a odvézt ho za osobním autem na další štaci. K mobilnímu barber shopu a výstavě holicích stroků pro muže a ženy jsme letos přidali i fotokoutek se zaklíčovaným pozadím, aby si klienti odnesli hezkou vzpomínku na návštěvu stánku Braun. Amden vystavěl roadshow na klíč – od výroby a brandování trucku, sehnání zkušeného barbera až po kompletní produkci a výstupy pro klienta. Takto děláme eventy.

Reference: Braun Roadshow 2019
Klient: Orbico
Realizace: Červen 2019

Činnosti:

  • Produkce
  • Event
  • Online
  • Grafika

Kontaktujte nás