Novák Fest: Trochu jiná firemní akce

Kdybychom přistoupili na ideu, že stát či město se řídí jako firma, tak jsme vlastně pořádali firemní akci: pro radnici v Příbrami jsme s místními spolky a kluby organizovali jeden z nejzajímavějších eventů v regionu pro nejmladší generaci – tradiční akci Novák fest.

Druhý červnový víkend dorazilo k místnímu rybníku Nový (domorodci mu říkají výhradně Novák) na 4000  zejména mladých lidí – děti, rodiny s dětmi, náctiletí. Mohli si vyzkoušet řadu sportů a aktivit na souši i na vodě včetně aquazorbingu, paddle boardingu, bmx kol nebo skateboardů. Event měl za cíl lidem ukázat, jak lze v době mobilních telefonů a sociálních sítí aktivně a smysluplně trávit volný čas.

A co měl na starost Amden při pořádání akce? Koordinaci týmů v pěti zónách, produkční zajištění programu na pódiích i v outdooru, pomoc při organizaci i vymýšlení programu. Novinkou pro nás bylo to, že jsme kromě tradiční agenturní práce koordinovali i místní organizace, spolky a dobrovolníky, kteří se na programu podíleli.

Při tvorbě programu a koordinaci této velké akce využívá naše agentura bohaté zkušenosti, které má z pořádání eventů zejména v Praze. Podívejte se, jak jsme připravili třeba Metronome Festival, oslavu 25. výročí společnosti Baumit nebo letní scénu s kinem na Křižíkově fontáně na holešovickém výstavišti.

Reference: Novák Fest
Klient: Město Příbram
Realizace: Červen 2019

Činnosti:

  • Produkce
  • Event

Kontaktujte nás