Fermacell Expert Days:
akce pro pravé chlapy

To takhle jednou ráno do kombíku naskládáte bubny s elektrickými kabely, bednu s nářadím, pracovní rukavice a násady na krumpáč. K tomu přibalíte ještě počítač, reprobedny, mixpult, foťák, nejrůznější sportovní vybavení a taky rozpisy her. A když nezapomenete přibalit ani samolepky, vytištěný program, plánek areálu nebo jmenovky, můžete vyrazit ven z Prahy a začít připravovat Fermacell Expert Days.

Kdo jsou Fermacell experti?

Je to označení těch fyzických i právnických osob, které mají dostatek zkušeností se používáním sádrovláknitých materiálů společnosti Fermacell. Jejich pracovníci jsou pravidelně školeni a mají maximální technickou a marketingovou podporu firmy.

Jednodenní event na Sázavském ostrově pro Fermacell experty a partnerské firmy měl dvě části. Dopoledne se jeho sedmdesát účastníků věnovalo detailům práce s SDK deskami a vyzkoušelo si i pár praktických vychytávek. Podvečer pak patřil aktivnímu pohybu – nohejbalu, soft tenisu, pétanque a disc golfu. Připravili jsme ale především soutěžní klání Fermacell Trophy. V něm se čtyřčlenné posádky potýkaly s nástrahami terénní trati a po cestě plnily nejrůznější úkoly. Z nich ten doslova „nejtěžší“ byl absolvovat celou cestu s pneumatikou z náklaďáku.

Klíčem k úspěchu akce byl samozřejmě jeho pestrý program. Stranou ale nezůstaly ani organizační a produkční věci. Pro klienta jsme vytipovali příjemné prostředí Sázavy, vybrali a zajistili vhodné ubytování, postarali se o catering a kompletně nachystali odpolední a večerní program pro bezmála osm desítek lidí,“ líčí Klára Synčáková, event managerka Amdenu. 

Na vzdělávací a sportovní program večer navázala volná zábava. „Prize money“ vydělané na Fermacell Trophy a dalších pohybových aktivitách mohli účastníci utratit na baru nebo je rozmnožit v našem casinu – hrála se ruleta a Blackjack.

Chcete pro své zaměstnance nebo partnery připravit akci, jako je tato?

Kontaktujte nás.

Jak pokrýt večírek s Tondachem?

Zorganizovat event na nejvyšší úrovni je možné i v případě, že na to nemáte moc času.
CELÝ ČLÁNEK

Reference: Fermacell Expert Days
Klient: Fermacell
Realizace: září 2018

Činnosti:

  • Produkce
  • Event

Kontaktujte nás