GTL oslavila čtvrtstoletí
v balkánském rytmu

Společnost GTL působí na českém trhu už dvacet pět let. A k tomu právě dokončila stavbu zcela nového firemního zázemí – kancelářských a skladovacích prostor v Nehvizdech u Prahy, kam se právě stěhuje. To je dostatek dobrých důvodů k oslavě.

Event pro přibližně 300 hostů a pět desítek dětí jsme vymysleli tak, aby se vše důležité odehrálo na jednom místě. Centrem oslav se stal velký stan, rozprostírající se na ploše 800 m2. Sem jsme umístili jak stage a posezení pro návštěvníky, tak prostor pro tanec i dětský koutek. 

Kdo je GTL?

Náš klient, společnost GTL, je mezinárodní logistická firma se specializací na kamionovou přepravu zboží z/do Řecka, Turecka, Rumunska, Bulharska a dalších balkánských zemí. 

Je už naším standardem, že klientovi nejprve nabídneme celkový koncept eventu, a pak zajistíme realizaci jednotlivých částí projektu,“ říká Jakub Hortenský, event manager Amdenu. V tomto případě šlo o kompletní přípravu prostoru, jeho technické zajištění, včetně ozvučení a světel, nebo instalaci stanu. Také jsme se postarali o grilování, kavárnu a doprovodný program pro nejmenší návštěvníky. V dětské zóně mohli vyzkoušet nejrůznější kreativní aktivity, zahrát si stolní fotbálek, zaskákat na trampolíně nebo se zvěčnit ve fotokoutku. Specifický ráz slavnostnímu dni dala živá balkánská hudba i kuchyně.

Prvoligový event: oslava výročí jako koktejl barev

Večer, kterému dominovaly všechny odstíny barev, působivé videoprojekce, ohnivá i LED show a vystoupení Mig 21.
CELÝ ČLÁNEK

Reference: Oslava 25 let GTL
Klient: GTL, spol. s r.o.
Realizace: září 2018

Činnosti:

  • Produkce
  • Konzultace
  • Event

Kontaktujte nás