V hlavní roli: Colas a jeho zaměstnanci

Společnost Colas patří mezi nejlepší dodavatele dopravních staveb v Evropě. To je možné jen díky tomu, jak se hezky stará o spokojenost svých zaměstnanců. Pomohli jsme jim vyprávět jejich příběh.

KLIENT

Česká pobočka francouzské společnosti Colas je v ČR velkým hráčem v oblasti dopravního stavitelství. Staví, rekonstruuje a opravuje pozemní komunikace a mosty. Kromě toho patří k lídrům technologického vývoje v oblasti materiálů a směsí pro stavby silnic či železnic.

PROJEKT

Colas nás oslovil s žádostí o přípravu videomateriálů k vyhlašování nejlepších zaměstnanců roku.

Bylo to už třetí video, na kterém jsme spolupracovali. Dvě z nich slouží pro ocenění stávajících a pro nábor nových zaměstnanců. Vloni jsme natočili také průřez historií společnosti s fotografiemi a vzpomínkami pamětníků.

VÝZVA

Přáním klienta bylo, abychom pro něj vytvořili poutavé video, ze kterého bude patrné, jak mu záleží na jeho zaměstnancích.

ŘEŠENÍ

„Vymysleli jsme koncept a scénář. Klient dodal potřebné informace a my jsme natočili, sestříhali a otitulkovali video, přidali hudbu, grafiku a klient mohl výsledek rovnou promítat.“

Jan Vurbs

Video se natáčelo v prostorách olomouckého NH Congress hotelu, kde jsme pro Colas zrovna připravovali celorepublikové setkání zaměstnanců. Na natáčení se aktivně podíleli i lidé ze společnosti, protože jsme pro ně připravili divácký kvíz. A třebaže se napřed trochu styděli, řekli nám potom, že to byl skvělý zážitek.

Reference: Videospot Colas
Klient: Colas
Realizace: 2019

Činnosti:

  • Produkce
  • Grafika
  • Konzultace

Kontaktujte nás