Kreativa, grafika, produkce: Videospot pro Fermacell

Spojit nápad, kreativu a profesionalitu s dobrými produkty a ukázat, jakou škálu řešení pro stavby klient nabízí. Tak by se dala shrnout práce našeho týmu na videospotu pro dlouholetého zákazníka, společnost Fermacell. Prezentační video firma využívá na veletrzích a výstavách.

Fermacell zaujímá se svojí produkcí více než 35 mil. m² na trhu sádrovláknitých desek nejen v Evropě ale i v České republice dominantní postavení. Zákazníci oceňují nejen široký sortiment a příznivé obchodní podmínky, ale především kompletnost systémových řešení a servis, který Fermacell prostřednictvím svého zastoupení zákazníkům poskytuje. Největší objem dodávek se realizuje pro výrobce a dodavatele montovaných domů na bázi dřevěné konstrukce.

„Probrali jsme se stovkami stran prezentačních i technických dokumentů. Z podkladů jsme vytvořili scénář, vymysleli grafiku, animace a způsob přechodů mezi obrazy a potom natočili video. Průřez produktovým portfoliem společnosti jsme měli komplet hotový za necelé tři týdny,“ popsal projektový manažer agentury Amden Adam Štegl.

Společnost Fermacell je naším dlouhodobým klientem. V minulých letech jsme pro něj natáčeli jiná videa, propagovali jeho technologie a výrobky prostřednictvím roadshow po České republice. Loni jsme pro něj připravili úspěšný teambuilding Fermacell Expert Days.

Reference: Videospot Fermacell
Klient: Fermacell
Realizace: 2018

Činnosti:

  • Produkce
  • Grafika
  • Konzultace

Kontaktujte nás